Oświadczenie o ochronie danych osobowych       

Eurotemp przywiązuje wielką wagę do ochrony Państwa danych. Będą one traktowane i chronione z jak największą ostrożnością. Przestrzegamy bowiem Prawa o ochronie i danych osobowych. W niniejszym oświadczeniu informujemy Państwa w jaki sposób obchodzimy się z Państwa danymi. Dotyczy to wszystkich informacji, które bedą poprzez tę stronę internetową udostępniane.

 

Dane osób odwiedzających stronę internetową

Aby jak najlepiej móc usłużyć osobom korzystającym z naszej strony internetowej, przechowujemy niektóre dane dotyczące Waszych na niej wizyt. Nie korzystamy jednak w tym celu z Państwa danych identyfikacyjnych, lecz na przykład z informacji dotyczących najczęściej szukanych stron, patrzymy na liczbę odwiedzaących je osób oraz z jakiego miejsca odwiedzacie naszą stronę. Korzystając z tej strony internetowej wyrażacie tym samym zgodę na korzystanie z owych informacji.

 

Dane osobowe podawane na naszej stronie internetowej 

W celu wypełniena formularza kontaktowego lub przy zgłaszaniu kandydatury o pracę potrzebujemy Państwa określonych danych. Państwo sami ustalają, jakich danych nam udzielacie. Będą one wykorzystywane jedynie w tych celach w jakich je udostępniacie wypełniając formularz. Poszukujecie pracy? Wykorzystujemy więc Państwa dane aby pomóc Wam ją znaleźć. Chcecie nas poprzez formularz kontaktowy o coś zapytać? Więc używamy Waszych danych aby odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Jeśli wypełniacie tego rodzaju formularz, zgadzacie się jednocześnie na przechowywanie, korzystanie i przekazywanie Waszych danych na przykład zleceniodawcom. Eurotemp przechowuje te dane tylko tak długo jak jest to konieczne dla celów, dla których owe dane zostały udostępnione oraz stosuje się ściśle do obowiązujących praw i zarządzeń.

 

Macie Państwo więcej pytań  dotyczących naszej procedury ochrony danych osobowych?

W każdej chwili możecie poprosić o usunięcie waszych danych lub zmianę w nich. Życzycie sobie uzyskać wgląd do Waszych danych­­­? To również jest możliwe. Więcej informacji uzyskacie poprzez skontaktowanie się z info@eurotemp.nl lub pod numerem telefonu 0341 424 080.

 

Zastrzegamy sobie stałe prawo do wprowadzania zmian w naszej procedurze ochrony danych osobowych.