Referencje kandydatów

“Najbardziej mi sie podoba kontakt z koordynatorem moim, ze nie ma problemu z urlopem, ze nie ma oczekiwania za wyplata po przyjezdzie z urlopu jak jest w innych agencjach ze czeka sie 2 tyg.”

Kamil S.Spawacz z Barneveld

“Dzień Dobry chciałbym pochwalić Eurotemp za pozytywną opiekę oraz za organizację w zakwaterowaniu co do firmy Van Beek też nie mam złego zdania.”

Krzysztof P.Spawacz z Barneveld

Firma Eurotemp
“Pracowałam już w 5 biurach pośrednictwa pracy i jak dotąd to najlepsza firma, na jaką trafiłam. Z Eurotempem współpracuję już 6 rok i jestem zadowolona. Wypłaty co tydzień, zawsze na czas. Godzinówki wypełnia się online.  W razie wątpliwości czy jakiś pytań można zwrócić się do polskiej koordynatorki lub napisać mail bezpośrednio do przemiłej Marloes do księgowości. W przypadku problemów ze zdrowiem, zawsze można liczyć na pomoc ze strony biura w zorganizowaniu wizyty lekarskiej, tłumaczeniu i wszelkich sprawach z tym związanych.”

Praca w szklarni de Stadsweiden
“Pracuję głównie w filii znajdującej się w Ermelo. Szef spokojny, opanowany, pomocny. Pracownicy mają jednak głównie do czynienia z wesołym kierownikiem, potrafiącym co nie co po polsku 🙂 Praca o stałych porach, jedna zmiana, możliwe nadgodziny. Co kilka tygodni zajmujemy się czymś innym, przez co nie można wpaść w monotonie. 🙂 Jeśli ktoś się sprawdzi, można dostać kontrakt bezpośrednio u właściciela firmy.”

Daria Z. Pracownik szklarni

“Agencja Eurotemp jest dobra agencja, płaci w terminie, wypłata wszystkie dodatki do wynagrodzenia, mieszkania czyste, zadbane z pełnym wyposażeniem, osobiście polecam. Firma Jan Kuipers jest bardzo dobrą firmą, szanują pracowników, nigdy nie ma problemu z urlopem, Dyrekcja i kierownictwo firmy odnosi się bardzo życzliwie do swoich pracowników.”

Krzysztofiak R.Spawacz Nunspeet

“Eurotemp profesjonalnie podchodzi do pełnionych obowiązków. Oferuje mieszkania na wysokim standardzie a oferty pracy stanowią urozmaiconą gamę dziedzin i zawodów prawie w każdej branży.

W firmie ‘Ematra’ jest rzyjemna atmosfera, stanowiska pracy są przygotowane odpowiednio do pracy. Sama praca nie jest ciężka,  jest ciepło na hali i przyjemnie się ją zaczyna o 7:30.”

Remigiusz MPracownik produkcji Barneveld

“W ostatnim czasie wyjechałem do pracy do Holandii przez agencje Eurotemp. W piątek dostałem od nich ofertę we wtorek rano jechałem już busem załatwionym przez tą agencję. Mieszkam z drugą osobą w pokoju ok. 20m . Do pracy na dojazd dostałem rower 3.5 km. Na mieszkaniu przyzwoite warunki ostatnio odświeżone mieszkania. Warunki w pracy całkiem dobre nie ma pośpiechu nikt nie goni bynajmniej na razie :-).

Ogólnie jest tak jak było ustalane przed wyjazdem z Polski.”

Arkadiusz L.Przemysłowy z Ede

“Bardzo dobrze mi sie pracuje. Ludzie tez w porządku.”

Piotr G.Szlifierz / ocynkownia Wolvega